• Pedagog

• Otrzymaliśmy Certyfikat ,,Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”

• 19.09.2019 08:57
          • W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa  - "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo". Jego głównym celem jest promocja, kształtowanie oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa w małopolskich szkołach i ich otoczeniu. Projekt Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa realizowany na terenie województwa małopolskiego jako "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo" został wdrożony do realizacji i jest pilotowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Bezpośrednio patronuje mu Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.
          • Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa - Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

• 19.09.2019 08:51
          • W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa  - "Szkoła promująca bezpieczeństwo".  Jego głównym celem jest promocja, kształtowanie oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa w małopolskich szkołach i ich otoczeniu. Projekt Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa realizowany na terenie województwa małopolskiego jako "Szkoła promująca bezpieczeństwo" został wdrożony
          • Nadal promujemy bezpieczeństwo

• 19.09.2019 08:48
          • W bieżącym roku szkolnym mija 2 lata od momentu, kiedy nasza szkoła uzyskała Certyfikat Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”. Przyszedł więc czas, aby ubiegać się o przedłużenie Certyfikatu na kolejnych 5 lat. Koordynatorzy szkolni opisywanego projektu na czele z panią Pedagog, Beatą Nowak, poczynili starania, aby przedłużenie to doszło do skutku.
          • Plan Lekcji i Zastępstwa

• 19.09.2019 08:59
          • Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.