• Program Profilaktyczny "Cukierki''

07.11.2020 19:51
      W dniu  06 .11.20  w klasie drugiej i  trzeciej  zrealizowany został program z zakresu wczesnej profilaktyki uzależnień oparty na bajce autorstwa Agnieszki Grzelak pt.: „Cukierki”.  W klasie 3 przeprowadzony został przez panią Urszulę Tokarczyk,  natomiast w klasie drugiej przez pana Grzegorza Tokarczyka z Pracowni Profilaktyki Gaudium
    • Padlet

25.04.2020 22:40

PEDAGOG SZKOLNY POLECA

Otrzymaliśmy Certyfikat ,,Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”

14.11.2019 23:04
      W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa  - "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo". Jego głównym celem jest promocja, kształtowanie oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa w małopolskich szkołach i ich otoczeniu. Projekt Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa realizowany na terenie województwa małopolskiego jako "Szkoła Promująca Bezpieczeństwo" został wdrożony do realizacji i jest pilotowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Bezpośrednio patronuje mu Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa - Szkoła Promująca Bezpieczeństwo

19.09.2019 08:51
      W roku szkolnym 2016/2017 nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa  - "Szkoła promująca bezpieczeństwo".  Jego głównym celem jest promocja, kształtowanie oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa w małopolskich szkołach i ich otoczeniu. Projekt Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa realizowany na terenie województwa małopolskiego jako "Szkoła promująca bezpieczeństwo" został wdrożony

Nadal promujemy bezpieczeństwo

19.09.2019 08:48
      W bieżącym roku szkolnym mija 2 lata od momentu, kiedy nasza szkoła uzyskała Certyfikat Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”. Przyszedł więc czas, aby ubiegać się o przedłużenie Certyfikatu na kolejnych 5 lat. Koordynatorzy szkolni opisywanego projektu na czele z panią Pedagog, Beatą Nowak, poczynili starania, aby przedłużenie to doszło do skutku.