• Projekty

• Korytarz szkolny moich marzeń

• 25.07.2019 15:26
          • Korytarz szkolny moich marzeń

Po wakacjach na naszych szkolnych korytarzach pojawią się kreatywne strefy gier. Popularne gry planszowe przeniesione na duży format, to nowatorska forma spędzania przerw międzylekcyjnych.

• „Koloratorium” warte 15 tysięcy

• 25.07.2019 19:58
          • Jednym z najważniejszych wydarzeń mijającego roku szkolnego było zdobycie przez panią Beatę Koziak zaszczytnego tytułu „Nauczyciela na Medal”. Choć artykuł na ten temat pojawił się już na stronie internetowej naszej szkoły, warto powrócić do tego wydarzenia ze względu na to, że z inicjatywy nagrodzonej naszej Pani od fizyki i matematyki uczniowie mogli wziąć udział w projekcie o nazwie „Koloratorium”.
          • Nasza szkoła w Drużynie Energii

• 25.07.2019 20:04
          • Nasza szkoła w Drużynie Energii

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Królowej Górnej wzięła udział w 2. edycji Konkursu „Drużyna Energii”. Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz szkolnego koordynatora konkursu, pani Beaty Koziak, otrzymaliśmy aż 40 firmowych dwuczęściowych (koszulka i spodenki) kompletów odzieży sportowej.