• 28.11.2019 14:26
      • 21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości.
        Organizatorem był Samorząd Uczniowski.

• Już od rana dało się zauważyć, że wystrój szkolnego korytarza różni się od tego, który widzimy codziennie. Wyrosło bowiem na nim kolorowe Drzewo Życzliwości, na którym zostały zawieszone żółte listki. Na nich z kolei uczniowie umieszczali rysunki oraz teksty świadczące o tym, że są oni ludźmi życzliwymi. Każdy, kto wziął udział w akcji, otrzymał w nagrodę żółtą Opaskę Życzliwości, którą mógł sobie założyć na rękę. Taka opaska na nadgarstku była widomym znakiem, iż mamy do czynienia z osobą życzliwą innym.

Pod Drzewem Życzliwości można było ponadto znaleźć kolorową Ramkę Życzliwości, w której wielu z nas chętnie robiło sobie zdjęcia. W całej szkole natomiast mogliśmy spotkać plakaty promujące postawę życzliwości.

Kolejny Dzień Życzliwości za nami, ale my nie powinniśmy zapomnieć, że jego idea obowiązuje nas przez cały rok. Życzmy więc sobie, aby tak było.