• Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

• 18.01.2024 18:02
        • Już niedługo święto Babci i Dziadka. Na świetlicy dzieci z dużym zaangażowaniem przygotowały drobne upominki w postaci pudełek na słodycze i ramek na zdjęcia dla kochanych Dziadków.
        • Jesienne zabawy - zwierzęta z kasztanów

• 23.10.2023 18:57
        • Jakie zwierzęta można zrobić z kasztanów i plasteliny pokazały dzieci na świetlicy. Każdy mógł spróbować stworzyć kasztanowe zwierzaki. Wystarczyły kasztany, plastelina i wykałaczki żeby wyczarować cuda.
        • Jesienne prace plastyczne

• 03.10.2023 18:08
        • Kolory jesieni na drzewach to wdzięczny temat na pracę plastyczne. Powstały więc piękne drzewa z użyciem plasteliny i bibuły. Prace wykonały: Amelia, Milena, Faustyna, Magdalena, Zuzanna z klas od 1 do 4.
        • III edycja programu Złote Szkoły - Poznajemy Bank Centralny

• 12.02.2023 17:20
        • Nasza szkoła już po raz trzeci bierze udział w Złotych Szkołach NBP. W ramach działań do programu na zajęciach plastycznych w klasie 7 oraz na zajęciach świetlicowych, uczniowie przygotowali kolorowe ulotki na temat banku centralnego. Ulotki zostały wykorzystane w czasie Wieczoru ze Złotymi Szkołami w naszej szkole.
        • Świetlicowy Konkurs Plastyczny na Portret Św. Mikołaja

• 13.12.2022 19:07
        • Dzieci uczęszczające na świetlicę wykonały piękne portrety Św. Mikołaja. 6 grudnia rozstrzygnięto konkurs i przyznano nagrody dla uczestników,
          1 miejsce - Filip Lenarczyk klasa 1
          2 miejsce - Stefan Wolak klasa 2
          3 miejsce - Magdalena Pałka klasa 1
          Wyróżnienia - Jan Skoczeń klasa 1, Eryk Ochwat klasa 3
          Gratulujemy wszystkim uczestnikom, nagrody zostały wręczone na świetlicy.