• Błyśnij pomysłem - zrób sobie odblask

• 28.10.2022 17:43
        • Nie ma to jak samodzielnie zaprojektowany i zrobiony odblask. W czasie zajęć świetlicowych uczniowie mogli wykonać własne odblaski wykorzystując samoprzylepną folię odblaskową i kolorowe koraliki do ozdoby. Powstałe odblaski zostaną rozdane przy kościele i cmentarzu w Królowej Górnej 31 października 2022. Akcja prowadzona będzie w ramach :Odblaskowej Szkoły".
        • Konkurs plastyczny "O bezpieczeństwo dbamy - Odblaski mamy"

• 28.10.2022 18:38
        • W konkursie na projekt odblasku jaki chcielibyście nosić, zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Królowej Górnej wyłoniono zwycięzców. Konkurs został realizowany w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”.
          Celem konkursu było zwrócenie uwagi i zwiększenie świadomości najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
          Uczestnicy konkursu wykonali piękne projekty, również przestrzenne. Wykazali się pomysłowością i kreatywnością tworząc piosenkę i wiersz.
        • Bezpieczni w finansach osobistych

• 06.03.2022 15:55
        • W czasie zajęć świetlicowych dzieci nie tylko bawią się i odrabiają lekcje, ale także uczą się. Dzięki przygotowanym przez klasę 7 i 6 lapbookom, dzieci w ciekawy sposób poznały sposoby zabezpieczania konta bankowego, oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa w trakcie korzystania z bankowości elektronicznej i mobilnej. Zachęceni orginalną formą papierowych książek, uczniowie świetlicy tworzyli własne lapbooki.
        • Kochana Babciu, Drogi Dziadziu

• 21.01.2022 14:41
        • W dniu Waszego święta życzymy Wam uśmiechu z rana, by miło wspominać te lata co przeszły, by wszystkie troski w niepamięć odeszły, by stadko wnuków Was zawsze kochało, by zdrowie i szczęście na zawsze zostało.
        • Przygotowania do kiermaszu - Kartki Bożonarodzeniowe

• 14.12.2021 21:03
        • w ramach przygotowan do kiermaszu szkolnego na świetlicy zorganizowalismy konkurs kartek bożonarodzeniowych. Dzieci pod okiem wychowawców tworzyły różnymi technikami kartki - były tam mini makramy, elementy wycięte dziurkaczami, oraz samodzielnie narysowane dekoracje. Wyniki konkursu podamy w niedługim czasie.