• Konkurs "Pisanka Wielkanocna"

• 15.04.2020 17:41
        • W konkursie świetlicowym na pisankę wzięły udział dzieci z klas od I do VIII. Pisanki można było wykonać dowolną techniką - malowane, oklejane (bibułka, sznurek, decoupage), barwione tradycyjnie i wydrapywane.
        • Kartki świąteczne

• 10.12.2019 18:15
        • W grudniu dzieci na świetlicy wykonywały kartki świąteczne, które wraz z samorządem uczniowskim będą przeznaczone na akcję charytatywną w naszej szkole.
        • Jesienne drzewka

• 17.11.2019 18:31
        • W miesiącu październiku dzieci na świetlicy wykonały przestrzenne prace na konkurs pt.: "Jesienne drzewko". Najładniejsze prace zostaną nagrodzone dyplomami i drobnymi upominkami.
        • Praca świetlicy szkolnej

• 27.10.2019 14:10
        • Świetlica szkolna jest miejscem, w którym uczniowie naszej szkoły mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed i po lekcjach oraz w oczekiwaniu na zajęcia dodatkowe. Świetlica szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 700 do 1600. w roku szkolnym wychowawcami świetlicy szkolnej są: A. Kumorek, A. Migacz, J. Pałka, K. Czeluśniak.