• Klasy IV-VIII

• Gminny Konkurs Piosenki Religijnej

• 15.10.2019 21:52
          • W sobotę 12 października w kościele parafialnym w Królowej Górnej odbył się konkurs, w którym udział wzięli uczniowie i uczennice naszej szkoły.

1 miejsce w kategorii zespołów zdobyli: Daria Siedlarz (śpiew, instr. perk.), Magdalena Siedlarz (śpiew, skrzypce), Zuzanna Kmak (śpiew), Sara Poręba (śpiew), Nikodem Mężyk (śpiew), Kacper Janus (śpiew, instr. perk.)

Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 1 Aleksandra Mężyk w kategorii solistów.  GRATULUJEMY!!!

Gminny Konkurs Piosenki Religijnej
          • Jak przygoda, to tylko w Warszawie…

• 10.10.2019 20:11
          • W dniach 7- 9 października przeżyliśmy wspaniałą przygodę w stolicy naszego kraju- Warszawie. Spędziliśmy tam niezapomniany czas podczas trzydniowej wycieczki. Wiele zobaczyliśmy, wiele się nauczyliśmy, zdobyliśmy nowe doświadczenia, ale przede wszystkim dobrze się bawiliśmy.

• Tabliczka mnożenia to dla nas pestka

• 07.10.2019 19:20
          •             4 października w naszej szkole "królowała" matematyka, a dokładniej rzecz biorąc, tabliczka mnożenia. Wszystko za sprawą obchodów Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Kto tylko chciał, mógł wziąć udział w matematycznych zmaganiach. Sprawdzić swoją znajomość tabliczki mnożenia, zostać obdarowanym słodyczami oraz wziąć udział w konkursach, które w tym dniu zostały zorganizowane. Już od samego rana można było losować cukierki z doklejonymi do nich karteczkami z działaniami z zakresu tabliczki mnożenia. Zadania natomiast konkursowe przygotowane zostały na specjalnych kartonikach oraz drewnianych tabliczkach. Duża w tym rola organizatora akcji, pani Beaty Koziak oraz pomagających jej uczniów. Bardzo ważnym elementem zabawy były zadania wykonywanie z użyciem Kart Grabowskiego.

W konkursowe szranki stanęli uczniowie klas III- VIII. Zwycięzcy z każdej klasy zostaną wyłonieni niebawem, zaś same obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia stanowiły naprawdę dobrą matematyczną zabawę.

• Piłkarski sukces

• 05.10.2019 18:41
          •  4 października na hali sportowej w Mystkowie odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej Drużyn Młodszych. Nasza szkoła wystawiła swoje najlepsze zawodniczki i zawodników. Pełen emocji turniej przyniósł awans drużynie dziewcząt oraz 3 miejsce drużynie chłopców.

Nasze zawodniczki rywalizowały pośród sześciu drużyn i po brawurowej grze zdobyły 1 miejsce wygrywając obydwa mecze w grupie i mecz finałowy.

W turnieju chłopców wzięło udział 7 zespołów a nasi piłkarze stanęli na trzecim stopniu podjum.  GRATULUJEMY!!!

Skład drużyny dziewcząt: Sara Poręba, Daria Siedlarz, Dorota Gaj, Julia Grzyb, Anna Ptak, Magdalena Siedlarz, Karolina Bagnicka

Skład drużyny chłopców: Adrian Grybel, Mateusz Ptak, Jacek Janus, Maciej Ogorzałek, Oskar Ptak, Piotr Wolak, Karol Groń

• Nasi uczniowie na Powtaowych Jesiennych Biegach Przełajowych

• 05.10.2019 18:39
          •           Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów w Powiatowych Jesiennych Biegach Przełajowych, które odbyły się 2 października w Muszynie. Drużyna dziewcząt rocznik 2007 i młodsze w składzie: Julia Grzyb, Dorota Gaj, Magdalena Siedlarz, Daria Siedlarz, Sara Poręba, Karolina Bagnicka, Julia Bagnicka, Wiktoria Stanek, Karolina Czyżycka,  Anna Ptak i Marika Janus zajęła 5 miejsce po zaciętej walce i niewiele brakło, aby stanąć na najwyższym podium gdyż do 7 zmiany nasze zawodniczki biegły na pierwszym miejscu.