• Szkolny Maraton Uśmiechu na zakończenie karnawału.

• 01.03.2020 22:10
      • Zakończenie karnawału w naszej szkole przypadło na wtorek 25 lutego. Okres radości, zabawy i swawoli pożegnaliśmy hucznie. A właściwie podwójnie hucznie, ponieważ wzięliśmy udział w drugim już Szkolnym Kabaretowym Maratonie Uśmiechu oraz zabawie karnawałowej.
      • W samo południe rozpoczął się Maraton Uśmiechu, w którym rywalizowali uczniowie wszystkich klas. Jury konkursowe
        w składzie: pani Dyrektor Jadwiga Łęczycka (przewodnicząca), pani Beata Nowak, pani Joanna Pałka oraz pani Monika Królewska (przedstawiciel Rady Rodziców) oceniało występy w dwóch kategoriach: klasy I- III oraz IV- VIII. Przypomnijmy, że prezentacje artystyczne miały zawierać elementy humoru. I zawierały, bo zabawa była naprawdę przednia. Poziom artystyczny przygotowanych występów był wysoki, toteż można podejrzewać, iż komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia.
        Po naradzie jednak jury przyznało następujące miejsca:

W kategorii klas I- III:

I miejsce- klasa II za skecz pt. „Dziadek Marian i Babcia Gienia”

II miejsce- klasa I za taniec do piosenki „Ramię w ramię” (Kayah i Viki Gabor)

III miejsce- klasa III za skecz pt. „Hardcorowa babcia”.

Gratulacje!