• Obchodziliśmy Święto Szkoły

• 25.05.2021 19:24
      •

24 maja obchodziliśmy Święto Szkoły. Jak co roku zgromadziliśmy się najpierw w naszym parafialnym kościele, aby wziąć udział w uroczystej Mszy świętej. Po jej zakończeniu wysłuchaliśmy recytacji poezji oraz śpiewu pieśni o tematyce patriotycznej.

Kiedy przybyliśmy do szkoły, wzięliśmy udział w zawodach- biegach przełajowych. Rywalizacja była zacięta, a nagrody atrakcyjne. Najlepsi ponadto zdobyli medale.

Po zakończeniu zawodów udaliśmy się na spotkanie z panami policjantami, którzy przypomnieli nam najważniejsze zasady bezpieczeństwa związane z poruszaniem się na drodze. Panowie mieli ze sobą psa tropiącego, który zaprezentował swoje umiejętności, wzbudzając w zebranych podziw. Na zakończenie obchodów Święta Szkoły zostaliśmy obdarowani pysznymi lodami.

Cieszymy się, że w tym roku szkolnym mogliśmy obchodzić tę uroczystość w sposób „bogatszy” niż przed rokiem.