• Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

• 01.06.2021 21:59
      • Trudno sobie wyobrazić w szkole ważniejsze niż Dzień Dziecka święto. Obchodzimy je zawsze w sposób szczególny. Niedawno wróciliśmy do naszej szkoły, więc mogliśmy ten niezwykły dzień znowu przeżyć razem.

Już od rana dało się zauważyć niezwykłą atmosferę. Luźniejsze niż zwykle lekcje, życzenia ze strony nauczycieli, lody ufundowane przez firmę „Koral”, popcorn dla najmłodszych oraz przepyszne gofry dla wszystkich dzieciaków, o które zadbała Rada Rodziców. Wszystko po to, aby dzieci naszej szkoły poczuły się wyjątkowo.

Na zakończenie naszego szkolnego Dnia Dziecka odbyła się dyskoteka, podczas której, kto tylko chciał, mógł się naprawdę dobrze bawić i zadbać o to, aby ta zabawa była przednia. Jej amatorów zresztą nie brakowało.

Dorośli z naszej szkoły wszystkim dzieciom życzą uśmiechu, radości i spełnienia marzeń oraz dedykują każdemu z nich ten krótki wierszyk:

Bądź dzieckiem jak najdłużej
        Jak dziecko baw się, śmiej
        I kochaj tak jak dziecko
        I serce dziecka zawsze miej!