• Rok szkolny 2020/2021 już za nami

• 25.06.2021 18:18
      •      Na ten dzień czekaliśmy wszyscy. 25 czerwca zakończył się rok szkolny 2020/2021. Od jutra upragnione wakacje.

Zanim jednak udaliśmy się na zasłużony wakacyjny odpoczynek, wzięliśmy udział w uroczystym zakończeniu bieżącego roku szkolnego. Zaczęliśmy od uczestnictwa we Mszy świętej, podczas której dziękowaliśmy Panu Bogu za mijający, niełatwy, rok szkolny, prosząc o Jego opiekę podczas wakacyjnego odpoczynku.
             Po zakończeniu nabożeństwa, ok. godziny 10.00 udaliśmy się do szkoły. Zgromadzonych na sali gimnastycznej uczniów, nauczycieli i rodziców powitała pani Dyrektor, Jadwiga Łęczycka. Podczas swojego przemówienia Pani Dyrektor podsumowała pracę szkoły w mijającym roku szkolnym, podziękowała uczniom, nauczycielom i rodzicom oraz życzyła wszystkim udanych wakacji. Szczególne podziękowania zostały skierowane do pani Jadwigi Borgosz oraz księdza Jana Radzika- nauczycieli, którzy kończą pracę w naszej szkole.

W końcu przyszedł czas na wręczenie nagród uczniom, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, wzorowe i bardzo dobre zachowanie, stuprocentową frekwencję oraz reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach sportowych. Nagrody wręczała pani Dyrektor oraz wychowawcy klas. Specjalna nagroda, Nagroda Dyrektora Szkoły, trafiła do ucznia, który uzyskał najwyższą średnią. Jest nim Wojciech Ząber z klasy IV.

Specjalnym punktem uroczystości był występ uczniów klasy III, którzy zadedykowali piosenkę swojej pani Wychowawczyni, Kindze Porębie oraz nauczycielom, którzy ich uczyli w pierwszym etapie edukacyjnym, który właśnie zakończyli.

Po oficjalnej uroczystości uczniowie udali się do klas, aby po raz ostatni w tym roku szkolnym spędzić kilka chwil z wychowawcami. Tam zostały rozdane świadectwa, zaś potem, pełni radości uczniowie obrali kierunek „wakacje”. Życzymy wszystkim, aby były one słoneczne, pełne przygód oraz udane. Do zobaczenia za ponad dwa miesiące.