• Apel wielkanocny

• 14.04.2022 14:32
      •      W środę 13 kwietnia społeczność naszej szkoły wzięła udział w uroczystym apelu przygotowanym z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Uczniowie, którzy w nim wystąpili, uczcili to najważniejsze święto chrześcijańskie nie tylko wierszami i piosenkami, ale także w kilku scenkach przypomnieli najważniejsze zwyczaje związane z jego obchodami.

Po zakończeniu występu pani Dyrektor, Jadwiga Łęczycka, podziękowała uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali apel oraz złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia, odwołując się do słów papieża- świętego Jana Pawła II. Po zakończeniu przemówienia wręczyła natomiast nagrody wszystkim uczestnikom konkursu palm i pisanek, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

Apel wielkanocny stał się także okazją do zaprezentowania występów wokalnych uczestniczek Konkursu Młodych Talentów, które 8 kwietnia w Muszynie reprezentowały naszą szkołę. Po występie uczennic klasy IV: Klaudii Jelito, Laury Jurkiewicz oraz Aleksandry Mężyk na sali rozległy się gromkie brawa.