• Druga edycja- drugi sukces

• 28.04.2022 22:27
      •      Wszyscy, którzy w tym roku szkolnym w jakikolwiek sposób zaangażowali się w działania podjęte w ramach programu „Złote Szkoły NBP”, na dzień 28 kwietnia czekali z niecierpliwością. Wtedy bowiem odbyła się uroczysta gala podsumowującą II edycję programu „Złote Szkoły NBP”.

W gali wzięli udział uczniowie, którzy weszli w skład Drużyny Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, szkolni koordynatorzy programu, pani Dyrektor oraz inni nauczyciele. Wszyscy z niecierpliwością czekali na moment, w którym się dowiedzieli, że Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Królowej Górnej zostaje zdobywcą I miejsca w kategorii „Lekcja z ekonomią”.
             Radość wszystkich zebranych na sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Kamionce Wielkiej, gdzie miała miejsce transmisja gali, była ogromna. Wspólnie cieszyliśmy się, że nasz wysiłek włożony w pracę nad realizacją założeń programu ponownie został doceniony. Znowu poczuliśmy się mistrzami w dziedzinie ekonomii. Możemy sobie pogratulować.