• Święto Kobiet w naszej szkole

• 08.03.2020 20:17
      • Czy wiecie, że w naszej szkole pracuje 27 pań i uczą się 94 dziewczyny? To właśnie One miały swoje święto w piątek 6 marca. I choć Dzień Kobiet obchodzimy zawsze 8 marca, to już wcześniej męska część naszej szkolnej społeczności (z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego) zadbała o to, aby wszystkie Kobiety i Dziewczęta poczuły się naprawdę wyjątkowo.

O tym, że w szkole obchodzimy Dzień Kobiet, świadczyły nie tylko piękne i kolorowe dekoracje przygotowane na tę niezwykłą okazję. Każda Pani, Dziewczyna i Dziewczynka, która przebywała wówczas w szkole, została poczęstowana słodyczami. Na drzwiach natomiast prowadzących do sal lekcyjnych oraz pomieszczeń, w których przebywały Panie nauczycielki
        i Panie pracujące w obsłudze szkoły, pojawiły się pięknie wykonane laurki z życzeniami od wszystkich mężczyzn. Życzeń składanych indywidualnie także nie zabrakło.

Kochane Kobiety, te duże i małe, żyjcie nam 100 lat!