• Dla naszej planety

• 28.04.2021 20:15
      • „Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas.”

Florian Plit

W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wzięli udział
        w ciekawej akcji przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. W specjalnym programie internetowym układali puzzle, z których powstawały obrazki związane z przyrodą. Każdy, kto prawidłowo ułożył obrazek, mógł odczytać widniejące tam hasło. Rozwiązanie przesyłał do pani Agaty Kmak, która wszystkich uczestników nagradzała uwagami pozytywnymi.

Uczniowie, którzy nie byli zainteresowani układaniem puzzli, mogli na platformie Teams zamieścić zdjęcia ukazujące piękno naszej planety- Ziemi. Fotografie zaskakują oryginalnością ujęć oraz podkreślają niezwykły urok otaczającej nas przyrody. Nie zapominajmy tylko, że mamy obowiązek o nią dbać.