• Konkurs plastyczny "O bezpieczeństwo dbamy - Odblaski mamy"

• 28.10.2022 18:38
      • W konkursie na projekt odblasku jaki chcielibyście nosić, zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Królowej Górnej wyłoniono zwycięzców. Konkurs został realizowany w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”.
        Celem konkursu było zwrócenie uwagi i zwiększenie świadomości najmłodszych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
        Uczestnicy konkursu wykonali piękne projekty, również przestrzenne. Wykazali się pomysłowością i kreatywnością tworząc piosenkę i wiersz.
      • Przedstawiamy zwycięzców i wyróżnionych w naszym konkursie:

1 miejsce - Laura Jurkiewicz klasa 5

2 miejsce - Maria Wolak klasa 1

3 miejsce - Damian Antoniuk klasa 1

Wyróżnienia:

Miłosz Borkowski l;. 0, Filip Lenarczyk kl.1, Oliwia Siedlarz kl.0, Franciszek Legutko kl. 0, Fabian Antoniuk kl. 0, Emilia Majoch kl. 0, Magdalena Leśniara kl. 0, Dominika Stanek kl. 0, Emilia Lenarczyk kl. 0,

Specjalne wyróżnienie:

Bartosz Obrzut kl. 8 - filmik z animacją

Aleksandra Mężyk kl.5, Nikodem Mężyk kl.7 - piosenka z op-rawą graficzną,

Wioletta Antoniuk kl.7 - wiersz

Wszystkim gratulujemy a zwycięzcy otrzymają nagrody.