• Prezenty na Święto Mamy

• 30.05.2021 19:30
        • Świeto naszych Mam to najpiekniejszy dzień. Uczniowie na świetlicy przygotowali prezenty dla swoich kochanych mam. Wykonywali laurki oraz pudełka na słodkości. Prezenty wręczone - kochamy nasze Mamy!

• Prace plastyczne na świetlicy

• 04.03.2021 17:51
        • W czasie zajęć świetlicowych dzieci mają możliwość wykonywania prac plastycznych. w ostatnim czasie uczyliśmy się pomponów z włóczki z których powstawały bałwanki. Z włóczki robiliśmy też czapeczki i szaliczki kolorowe dla bałwanków. Dzieci szybko opanowały robienie pomponów. W planach mamy tworzenie zwierzątek i lalek z pomponów.
        • Konkurs Plastyczny - Higiena to jest to

• 04.03.2021 17:41
        • W tym roku odbyła się VIII edycja projektu "Czysta Małopolska", w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W etapie szkolnym brało udział przedszkole z klasami "0", klasy I - IV 7 uczniów, V- VIII - 4 uczniów. Do etapu rejonowego przekazano po 2 prace z każdego poziomu szkoły. Gratulujemy!

• 21.01.2021 20:17
        • Z okazji święta naszych babć i dziadziów na świetlicy szkolnej dzieci wykonały laurki z życzeniami.