• Sprawozdanie z pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022

• 04.07.2022 12:52
        • W bieżącym roku szkolnym Samorząd Uczniowski zrealizował następujące zadania:
          - przygotowanie i przeprowadzenie wyborów do Samorządu Uczniowskiego
          - pomoc w przygotowaniu ślubowania klasy I
          - zorganizowanie obchodów Dnia Edukacji Narodowej (zakup upominków
          dla pracowników szkoły)

-  zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu „Jesień zamknięta w słoiku”
          - przeprowadzenie akcji „Kotylion” w ramach obchodów Święta Niepodległości
          - koordynacja akcji „Szkoła do hymnu” w ramach obchodów Święta Niepodległości
          - zorganizowanie obchodów „Dnia Życzliwości” oraz „Dnia Pozytywnego Myślenia”
          - zorganizowanie konkursu „Walentynkowy miś”
          - zorganizowanie akcji „Dzień bez plecaka”
          - zorganizowanie i przeprowadzenie „Konkursu palm i pisanek”
          - przeprowadzenie happeningu promującego akcję zasiewu roślin miododajnych z okazji Dnia Ziemi
          - przeprowadzenie akcji „Serce dla ojczyzny” w ramach obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja
          - współorganizacja Święta Szkoły
          - pomoc w przygotowaniu pożegnania uczniów klasy VIII
          - przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy VII
          - opieka nad stroną internetową szkoły
          Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego brali udział w prawie wszystkich uroczystościach i imprezach organizowanych na terenie szkoły.

• Serce dla Ojczyzny

• 04.05.2022 21:08
        •      "Serce dla Ojczyzny" to akcja zorganizowana przez Samorząd Uczniowski z okazji obchodów 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W ramach realizacji założeń akcji uczniowie wszystkich klas wykonali białe i czerwone serduszka, z których potem powstał łańcuch w barwach narodowych. Stanowił on ciekawą dekorację sali gimnastycznej podczas apelu upamiętniającego to ważne wydarzenie z 1791 r.
        • Wyniki konkursu palm i pisanek

• 12.04.2022 20:33
        • 8 kwietnia bieżącego roku został rozstrzygnięty- ogłoszony przez Samorząd Uczniowski- „Konkurs palm i pisanek wielkanocnych”.

Wyniki konkursu są następujące:

Konkurs palm

I miejsce- Aleksandra Mężyk (klasa IV) oraz Nikodem Mężyk (klasa VI)

II miejsce- Laura Jurkiewicz (klasa IV)

III miejsce- Kacper Borkowski (klasa III), Aleksander Kita (klasa III)

Wyróżnienie- Zuzanna Plata (klasa I), Hanna Sadowska (klasa III), Emilia Plata (klasa III), Antoni Pałka (klasa III), Wioletta Antoniuk (klasa VI), Filip Jelito (klasa VI)

Konkurs pisanek

I miejsce- Aleksander Kita (klasa III)

II miejsce- Karol Velarde Vasquez (klasa III)

III miejsce- Dawid Świgut (klasa VII)

Wyróżnienie- Julia Witek (klasa I), Sara Kruczek (klasa II), Jakub Ochwat (klasa II), Hanna Sadowska (klasa III), Joanna Janus (klasa III), Emilia Plata (klasa III), Tymoteusz Górka (klasa III), Antoni Pałka (klasa III), Wiktoria Stasik (klasa III), Aleksandra Apola (klasa III), Aleksandra Mężyk (klasa IV), Laura Jurkiewicz (klasa IV), Liliana Hajduga (klasa V), Oliwia Ochwat (klasa V), Marta Siedlarz (klasa V), Julia Zaczyk (klasa V), Karol Janus (klasa VI)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom!