• Dla naszej planety

• 28.04.2021 20:15
        • „Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego, na pozór niewielkiego, ludzkiego działania, zależy od każdego z nas.”

Florian Plit

W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie naszej szkoły wzięli udział
          w ciekawej akcji przygotowanej przez Samorząd Uczniowski. W specjalnym programie internetowym układali puzzle, z których powstawały obrazki związane z przyrodą. Każdy, kto prawidłowo ułożył obrazek, mógł odczytać widniejące tam hasło. Rozwiązanie przesyłał do pani Agaty Kmak, która wszystkich uczestników nagradzała uwagami pozytywnymi.

Uczniowie, którzy nie byli zainteresowani układaniem puzzli, mogli na platformie Teams zamieścić zdjęcia ukazujące piękno naszej planety- Ziemi. Fotografie zaskakują oryginalnością ujęć oraz podkreślają niezwykły urok otaczającej nas przyrody. Nie zapominajmy tylko, że mamy obowiązek o nią dbać.

• Wesołego Alleluja!

• 31.03.2021 20:00
        • Z okazji Świąt Wielkanocnych Samorząd Uczniowski życzy całej społeczności szkolnej zdrowia, pomyślności oraz radości ze Zmartwychwstania Pańskiego. Niech zbliżający się niezwykły czas stanie się źródłem zadowolenia i nadziei. Wesołego Alleluja!

• Wiosenny konkurs rozstrzygnięty

• 22.03.2021 21:43
        • Kalendarzowa wiosna już do nas zawitała, więc podajemy wyniki konkursu "Zrób wiosna z tego, co masz w domu!" Konkurs został ogłoszony przez Samorząd Uczniowski.

Kategoria: klasy I- III

1. miejsce - Jakub Ochwat- klasa I

2. miejsce - Klaudia Jelito- klasa III

Kategoria klasy: IV- VIII

1. miejsce - Krzysztof Cienki- klasa VI

2. miejsce - Wiktoria Stanek- klasa V

3. miejsce - Filip Mężyk- klasa V

Wyróżnienie - Wioletta Antoniuk- klasa V

Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród
          w szkole od najbliższej środy.

• Powitajmy wiosnę!

• 14.03.2021 21:18
        • Samorząd Uczniowski zachęca do oryginalnego powitania wiosny. Wykonane prace prosimy przesyłać do Pani Agaty Kmak. Spieszmy się, bo wiosna tuż, tuż!

• Walentynkowa akcja Samorządu Uczniowskiego

• 14.02.2021 21:05
        •      W bieżącym roku szkolnym Samorząd Uczniowski nie zrezygnował z akcji walentynkowej. Chętni uczniowie- zmotywowani przez panią Agatę Kmak- mogli wziąć w niej udział, wykorzystując zasoby informatyczne. Dzięki temu powstały piękne „walentynki”, które prezentujemy poniżej.