• Razem uczcijmy Święto Niepodległości!

• 05.11.2019 20:10
        •          Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów do udziału w akcji "Kotyliony", ktorej celem jest uczczenie 101. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
                 8 listopada przyjdź do szkoły w stroju galowym "ozdobionym" kotylionem w barwach narodowych. Możesz wykonać go sam w domu lub na zajęciach szkolnych. Razem uczcijmy Święto Niepodległości! Wszyscy jesteśmy Polakami!
        • W podzięce za trud nauki i wychowania

• 22.10.2019 19:27
        • 11 października członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Aby symbolicznie podziękować za nauczanie oraz wychowanie i opiekę, wręczyli im słodkie upominki.
        • Będą reprezentować nasze interesy

• 22.10.2019 19:24
        • Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca:
          Sara Poręba (klasa VI)
          Zastępca Przewodniczącej: Magdalena Ślipek (klasa VIII)
          Skarbnik: Kacper Janus (klasa VII)

Członkowie Prezydium Samorządu Uczniowskiego zapraszają do współpracy wszystkich uczniów.