• Walentynkowy konkurs rozstrzygnięty

• 21.02.2022 20:24
        •      Zorganizowany przez Samorząd Uczniowski konkurs „Walentynkowy miś” został rozstrzygnięty. Zwycięskie prace naprawdę cieszą oko. Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce- Julia Zaczyk- klasa V

II miejsce- Lilianna Hajduga- klasa V, Laura Jurkiewicz- klasa IV

III miejsce- Oliwia Ochwat- klasa V

Gratulujemy!

• Życzliwość zmienia świat

• 19.11.2021 22:38
        •      19 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości. W różnych częściach budynku naszej szkoły mogliśmy zobaczyć plakaty zachęcające do bycia życzliwym. Organizatorzy akcji, członkowie Samorządu Uczniowskiego, zachęcali do podarowania innym uśmiechu, który jest najbardziej widocznym dowodem życzliwości.

Obchody tego niezwykłego dnia rozpoczęły się już przed lekcjami. Każdy, kto wszedł do szkoły, otrzymywał uśmiechniętą buźkę wydrukowaną na żółtym papierze, która miała przypominać, że warto być życzliwym. Uczniowie niektórych klas Dzień Życzliwości obchodzili także w swoich salach lekcyjnych.

Ideą opisywanego dnia jest przypomnienie wszystkim, że warto być życzliwym zawsze, nie tylko raz w roku.

• Wyniki konkursu "Wianek Pani Jesieni"

• 22.11.2021 19:48
        •      W zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski konkursie "Wianek Pani Jesieni" wzięli udział uczniowie, którzy wykazali się niezwykłą inwencją twórczą. Prezentujemy owoce ich pracy oraz wyniki konkursu.

I miejsce- Oliwia Ochwat- klasa V

II miejsce- Aleksandra Mężyk- klasa IV

III miejsce- Laura Jurkiewicz- klasa IV

Wyróżnienia- Karol Janus (klasa VI), Joanna Janus (klasa III).

Gratulujemy!