• Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

• 02.10.2021 17:57
        • Każdy przedszkolak dobrze wie,
          że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
          od najmłodszego, aż po starszaka,
          wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

• Apel ekologiczny

• 02.10.2021 17:42
        • 28.09.2021 r.  dzieci z przedszkola i zerówki uczestniczyły w apelu ekologicznym przygotowanym przez klasę IV. Dzieci usłyszały jakie działania należy podejmować na rzecz ochrony środowiska.
        • Spotkanie z Policjantami

• 02.10.2021 17:40
        • 22 .09.2021 r. w naszej Szkole odbyło się spotkanie z Panami Policjantami. Dzieci z zerówki wysłuchały pogadanki na temat zasad bezpiecznego poruszania się po drodze a także zasad bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Dziękujemy z za poświęcony nam czas i ciekawe zajęcia.
        • Jesteśmy z Wami Niebieskimi Motylami

• 24.06.2021 07:39
        • Oddział Przedszkolny i Punkt Przedszkolny zostały nominowane do wzięcia udziału w akcji #challengniebieskiemotyle2021. Za nominację serdecznie dziękujemy :) Celem akcji- zainicjowanej przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu- jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.
        • Wycieczka do Pszczółkowa

• 13.06.2021 20:39
        • Na nasze szczęście w Królowej Górnej powstało wspaniałe miejsce o nazwie Pszczółkowo, które znajduje się niedaleko szkoły na przeciwko OSP. W czwartek i w piątek (10,11 czerwca) klasy 0,I,II i III wybrały się na wycieczkę do tego pięknego miejsca gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji. Najpier Pani Anna Majda opowiedziała wiele ciekawostek o życiu pszczół, co robią trutnie, robotnice oraz królowa. Następnie dzieci stworzyły dom dla owadów. Każdy uczeń mógł zobaczyć ule i pszczoły z bliska oraz skorzystać z apiterapii. Na miejscu dzieci jadły kiełbaski z grilla, na sam koniec zjeżdżały na dmuchanej zjeżdżalni oraz bawiły się wielkimi piłkami. Dzieci były zahcwycone ;)