• “Dzień Dyni” w zerówce

• 28.11.2021 13:33
        • Dynia to bardzo zdrowe warzywo. Przekonały się o tym dzieci z zerówki. W “Dzień Dyni” wszyscy ubrali się na pomarańczowo i wspólnie odkrywali sekrety dyni: jak wygląda, jakie są rodzaje dyni, jakie potrawy można z niej przyrządzić.

Atrakcją tego dnia była fotobudka, w której chętne dzieci mogły sobie zrobić zdjęcie. Nie zabrakło też gier i zabaw. Dzieci układały dynie od najmniejszej do największej i przeliczały je. Podczas zabawy w kodowanie powstały śmieszne pomarańczowe buźki. Zabawa się udała.

• Przedszkolak bezpieczny na drodze

• 28.10.2021 18:19
        • W poniedziałek 25 października rozmawialiśmy w naszym przedszkolu na temat bezpieczeństwa na drodze. Przedszkolaczki dowiedziały się jak ważne jest przestrzeganie przepisów drogowych, a przede wszystkim noszenie odblasków.

• Bądź widoczny – noś odblaski

• 28.10.2021 18:14
        • Dzieci z zerówki w dniu 25.10.2021 r. na zajęciach rozmawiały, na temat bezpiecznej drogi do szkoły i  konieczności noszenia odblasków. Przypomniały sobie jak bezpiecznie przejść przez drogę. Dzieci w grupach wykonały pracę plastyczną - przejście dla pieszych.

• Teatrzyk kamishibai w przedszkolu i w zerówce

• 20.10.2021 21:54
        • Dnia 13.10.2021 r. dzieci z przedszkola i zerówki obejrzały teatrzyk pt.: „Żółw i zając”.  Po wysłuchaniu ciekawej historii dzieci z zerówki wzięły udział w konkurencjach  zręcznościowych i wspólnie  zaśpiewały piosenkę o emocjach. To było miłe spotkanie. Dziękujemy.
        • Pizza w przedszkolu i w zerówce

• 20.10.2021 21:53
        • Dnia 14.10.2021 r. na dzieci czekała duża atrakcja: samodzielne wykonanie i udekorowanie własnej pizzy, wybranymi składnikami. Po upieczeniu i po chwili oczekiwania takie danie szybko znikało z każdego talerzyka.