• Bal Jesienny w zerówce

• 20.10.2021 21:52
        • Dnia 18.10.2021 r. w przedszkolu i w zerówce odbył się " Bal Jesienny" . Z tej okazji dzieci zaprezentowały stroje i przebrania jesienne. Po prezentacji nadszedł czas na zabawę taneczną , konkurencje sprawnościowe i wreszcie na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w organizację tego dnia.
        • Bal jesienny w przedszkolu

• 20.10.2021 21:50
        • W poniedziałek 18 października w naszym przedszkolu odbył się Bal Jesienny. Dzieci tego dnia przyszły do przedszkola w pięknych przebraniach, a to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa - Pani Jesieni. Dzieci miały okazję wspólnie potańczyć i radośnie spędzić czas. Nie obyło się też bez pysznego poczęstunku, za który serdecznie dziękujemy rodzicom.

• Poznajemy pracę Strażaków

• 09.10.2021 18:02
        • 20.09.2021 r. Naszych przedszkolaków i zerówkowiczów odwiedzili Panowie Strażacy. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca strażaków, zobaczyły umundurowanie strażackie i niektóre strażackie sprzęty. Z radością obejrzały wóz strażacki wraz z jego wyposażeniem. Serdecznie dziękujemy za ciekawe zajęcia.

• Dzień Głośnego Czytania

• 09.10.2021 17:57
        • 29.09.2021 r. W Zerówce obchodziliśmy Dzień Głośnego Czytania. Dzieci zaprezentowały swoje ulubione książeczki. W tym dniu odwiedził nas wyjątkowy gość: Pani Bibliotekarka, która na głos przeczytała dzieciom bajkę pt. „Tupcio Chrupcio”. Po wysłuchaniu bajki dzieci wykonały kolorowe zakładki do książek. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.
        • Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Zerówce

• 09.10.2021 17:52
        • 20.09. 2021 r. Dzieci z zerówki świętowały od samego rana. Z uśmiechem i radością uczestniczyły we wspólnych grach, zabawach i tańcach. Nie zabrakło też pysznego poczęstunku, medali pamiątkowych i dyplomów. Serdecznie dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w organizację Dnia Przedszkolaka.