• Walentynki w Przedszkolu

• 17.02.2022 15:06
        • 14 lutego wszystkie przedszkolaczki przyszły ubarane do przedszkola na czerwno, ponieważ tego dnia wsólnie świętowaliśmy Walentynki. Była to okazja aby okazać kolegą sympatie i to jak bardzo ich lubimy. Dzieci obdarowywały się słodkimi prezentami oraz przygotowanymi w domu laurkami. Na koniec przedszkolaki wykonły piękne motyle wykorzystując symbol tego dnia- serce!

• Walentynki w Przedszkolu

• 17.02.2022 15:06

• Walentynki w Zerówce

• 17.02.2022 14:54
        • 14.02.2022 r. w Zerówce obowiązywał kolor czerwony. Był to dzień, w którym wyrażaliśmy sympatię dla tych, których lubimy, cenimy. Atrakcją dnia było segregowanie serc, odszukiwanie dwóch połówek serc papierowych, piernikowe serca, poczta walentynkowa, upominki i dużo uśmiechu!
        • Gotówka jako powszechnie akceptowana metoda płatności w Polsce

• 11.02.2022 14:40
        • Dzieci z zerówki podczas zajęć w dniu 16.01.2022 r. zapoznały się z tematem: “Gotówka jako powszechnie akceptowana metoda płatności w Polsce”.

Dzieci zastanawiały się jak bezpiecznie korzystać z gotówki. Jakie są funkcje i rodzaje pieniądza.

Na zajęciach każde dziecko przygotowało modele monet i banknotów oraz portfele, które przydały się podczas zabawy w sklep.

• Zajęcia w pokoju sensorycznym

• 02.02.2022 15:02
        • Dzieci z zerówki po raz kolejny 11.01.2021 r. odwiedziły pokój sensoryczny w naszej szkole.

Na “magicznym dywanie” najpierw utrwaliły swoją wiedzę na temat nazw i wyglądu planet w Układzie Słonecznym a później brały udział w grach i zabawach.

Dzieci rozwijały swoją koordynację wzrokowo – ruchową, musiały wykazać się spostrzegawczością , szybkością reakcji, logicznym myśleniem. Na koniec przyszedł czas na chwilę relaksu. Można było posłuchać szumu fal i patrzeć na spadające gwiazdy.