• Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu

• 22.12.2021 14:29
        • Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci przygotowywały się do niego starannie. Przedszkolaki przygotowały specjalną piosenkę, która przywitały tego szczególnego gościa. Wszystkie dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk. Trwało to jednak krótko. Maluszki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w Przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent i musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego dzieci w innych przedszkolach.

• Zabawa andrzejkowa w przedszkolu

• 28.11.2021 14:06
        • 23 listopada obchodziliśmy w przedszkolu andrzejki. Była to okazja do wspólnych tańców i zabawy. Przedszkolaczki przyszły w tym dniu do przedszkola pięknie ubrane. Śmiechom i zabawom nie było końca. Rodzicom dziękujemy za przepyszny poczęstunek, przygotowany z okazji tego dnia. No koniec zabawy dzieciaczki otrzymały pamiątkowe dyplomy.

• Andrzejki w Zerówce

• 28.11.2021 13:46
        • We wtorek 23.11.2021r. w zerówce odbyły się Andrzejki. Dzieci odświętnie ubrane i we  wspaniałych nastrojach bawiły się do radosnych melodii tańcząc z kolorowymi balonami. Atrakcją dnia był pyszny poczęstunek,  praca plastyczna – kolorowa rybka i zabawy ruchowe. Serdecznie dziękujemy Rodzicom zaangażowanym w organizację tego dnia.
        • Teatrzyk pt.: „Bajka o latającej rybie” w Zerówce

• 28.11.2021 13:45
        • Dzieci z Zerówki 22.11.2021 r. wysłuchały bajki o latającej rybie. Wzruszającej opowieści o marzeniach. Przekonały się, że warto marzyć i dążyć do wyznaczonego celu. Dzień ten uatrakcyjniły dzieciom zabawy ruchowe i praca plastyczna. Dziękujemy.
        • Dzień Życzliwości w Zerówce

• 28.11.2021 13:43
        • Zerówka przyłączyła się do świętowania Dnia Życzliwości 19.11.2021r. Każde dziecko  było  życzliwe dla innych i samodzielnie wykonało uśmiechniętą buźkę. Atrakcją dnia była wizyta w Sali Integracji Sensorycznej oraz obejrzenie wystawy plakatów pt; „Dzień życzliwości”.