• Kwiaty dla Babci i Dziadka

• 02.02.2022 15:01
        • Dzieci z zerówki dla swoich kochanych Babć i Dziadków z okazji ich święta już tydzień wcześniej przygotowały upominki, piosenkę i życzenia: zdrowia, szczęścia, radości, spokoju i miłości!

• Wyniki konkursu plastycznego " Kolorowe Święta"

• 28.12.2021 12:11
        • 22 grudnia odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w świątecznym konkursie plastycznym "Kolorowe Święta" zoganizowannym dla oddziału i punktu przedszkolnego. Oddanych zostało 19 prac. Oto zwycięzcy:
          Punkt przedszkolny:
          I miejsce - Piotr Poręba
          II miejsce- Wiktoria Hebda
          III miejsce- Natalia Turska

Oddział przedszkolny:
          I miejsce- Nadia Hajduga
          II miejsce- Damian Antniuk
          III- Filip Lenarczyk

Wyróżnienia:
          Alicja Mężyk
          Oliwia Siedlarz
          Nikodem Ptak

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wszystkie prace były przepiękne i wyłonienie zwycieźców było ogromnie trudne.
          Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za przekazanie cudowych nagród dla wszystkich uczestników konkursu.
        • Choinka i wigilijne spotkanie w Zerówce

• 27.12.2021 10:09
        • Dzieci z Zerówki przygotowywały się do Świąt Bożego Narodzenia. Wykonały kolorowy łańcuch na choinkę i ślicznie ją udekorowały. 7.12.2021 r. z radością uczestniczyły w Wigilijnym Spotkaniu. Dzień ten uświetniły tańcem "Aniołowie Biali". Tego dnia był świąteczny obiad, uroczysty poczęstunek, wspólne kolędowanie. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji

• Mikołajki w Zerówce

• 27.12.2021 09:49
        • 6.12.2021 r. dzieci z Zerówki odwiedził Święty Mikołaj. Każde dziecko zostało obdarowane wspaniałym prezentem. Dzieci odwdzięczyły się Mikołajowi pięknym śpiewem.
        • Wigilijne spotkanie w naszym przedszkolu

• 22.12.2021 14:54
        • W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 17 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie wigilijne. Zgodnie z tradycją przedszkolaczki połamały się opłatkiem i złożyły sobie świąteczne życzenia. Po życzeniach przyszedł czas na wspólny, uroczysty obiad oraz poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy rodzicom. W tym dniu nie mogło zabraknąć oczywiście wspólnego kolędowania. W tym dniu zdecydowanie dała się poczuć, że Święta już coraz bliżej.