• Dzień Przedszkolaka i Pasowanie na Starszaka

• 04.10.2023 21:02
        • „Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się,od najmłodszego, aż po starszaka,wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka".

20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

20.09. w czwartek kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Świeto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach muzyki dla dzieci. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !!!

W tym szczególnym dniu dzieci z Zerówki zostały Pasowane przez naszą Panią Dyrektor na Starszaków, złożyły też uroczyste ślubowanie przed młodszymi przedszkolakami. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy oraz rożki pełne słodkości. A na koniec delektowały się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez Kochanych Rodziców. Za co serdecznie DZIĘKUJEMY !

Szkoda, że codziennie nie możemy świętować Dnia Przedszkolaka, lecz mamy nadzieję, że ten dzień, pełen atrakcji i wrażeń, zostanie zapamiętany na długo!

• Święto Kreatywności czyli Dzień Kropki w Zerówce

• 04.10.2023 20:37
        • 15 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego obchodziły Dzień Kropki. W tym dniu przyszły do szkoły ubrane w kolorowe ubrania w kropeczki. Poznały też historię Vashti ( dziewczynki, która na lekcji plastyki dochodzi do wniosku, że nie potrafi stworzyć nic interesuującego, podczas gdy jej rówieśnicy tworą piękne i kreatynwe prace plastyczne). "Postaw tutaj kropkę, a zobaczymy co sie stanie", pod takim hasłem dzieci z Zerówki świętowały ten dzień. Z tą jedną kropką...malutką kropeczką, wszystko może się zmienić. Wystarczy tylko w siebie uwierzyć! Dzieci dowiedziały się , że każdy ma swój ukryty talent, a kropka jest symbolem kreatywności i inspiracji. W tym dniu dzieci chętnie opowiadały o swoich zainteresowaniach , mocnych stronach i talentach. Niech Międzynarodwy Dzień Kropki będzie zawsze dniem radości i uśmiechu na twarzach dzieci. A u nas właśnie tak było ! :)
        • Teatrzyk w Zerówce

• 31.03.2022 14:55
        • We środę 30.03.2022r. dzieci z zerówki odwiedził teatrzyk Kamishibaj.
          Dzieci  poznały historie: "O gąsienicy" oraz "O zajączku, który nie chciała się dzielić".
          Następnie wspólnie wykonały plakat "Wiosenna łąka "
          Spotkanie zakończyło się zabawą ruchową, do muzyki o gąsienicy.
        • Kolorowe motyle Zerówki

• 31.03.2022 14:44
        • 28.03.2022 r. dzieci z zerówki wykonały kolorowe motyle farbami, korzystając z przyborów, które dzień wcześniej otrzymały jako nagrodę w konkursie "Wiosenny Maraton Uśmiechu. Międzynarodowy Dzień Teatru".
        • Przeszkolaki szukają wiosny

• 24.03.2022 14:56
        • 21 marca przedszkolaki razem z marzanną, która otrzymali od starszych kolegów, wyruszyli na spacer w poszukiwaniu wiosny. Podczas spaceru udało się nam znaleźć pierwsze oznaki wiosny- prześlicze krokusy. Następnie dzieci pożenały marzanne a razem z nią odchodzącą zimę.