• Zerówka przywitała wiosnę

• 24.03.2022 14:55
        • 21.03.2022 r. dzieci z zerówki przywitały wiosnę,
          śpiewały piosenki o wiośnie, oglądały zdjęcia wiosennych kwiatów.
          A nawet przyglądały się baziom i bratkom przez lupę.
          Największą atrakcją dnia były jednak zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.

• Dzień Kobiet i Mężczyzn w Zerówce

• 24.03.2022 14:47
        • 8 marca w Zerówce od samego rana panowała radosna atmosfera.
          Chłopcy złożyli swoim koleżankom życzenia i wręczyli im drobne upominki. Starali się uczynić ten dzień wyjątkowym.  Natomiast 10 marca to dziewczynki obdarowały chłopców życzeniami, upominkami i uśmiechem. Uśmiechnięte buzie wszystkich dzieci świadczyły o miło spędzonym czasie.
        • Finanse w Przedszkolu

• 13.03.2022 20:59
        • W czwartek 10 marca przedszkolaki na zajęciach rozmawiały o finansach Dzieci zapoznały się z pojęciami: pieniądz, banknot, moneta, karta płatnicza, bankomat. Poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytania: " Skąd ludzie mają pieniądze? Dlaczego trzeba pracować? Co można kupić za pieniądze i czy wszystko można za nie kopić?" Poprzez zabawę dzieci poznały nominały poszczególnych monet i banknotów , a na koniec każdy przedszkolak wykonał swoją skarbonkę.

• Dzień Kobiet i Mężczyzn w Przedszkolu

• 13.03.2022 20:57
        • 8 i 10 marca obchodzimy Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzny. Przedszkolaki też z przyjemnością świętowały ten dzień. Chłopcy przygotowali dla dziewczynek wspaniałe prezenty, a dziewczynki odwdzięczyły się im następnego dnia. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie.

• Dzień Dinozaura w Przedszkolu

• 13.03.2022 20:42
        • Przedszkolaki uwielbiają dinozaury! Dlatego z wielką radością świętowaliśmy Dzień Dinozaura w naszym przedszkolu. Dzieciaczki są specjalistami w tej dziedzinie dlatego bez problemu wykonali wszystkie zadania, które dla nich zostały przygotowane.